Witam Państwa serdecznie na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców KORMORAN. Działalność szkoleniową prowadzę od 2008 roku wraz ze znakomicie przygotowaną kadrą instruktorów, która tworzą przede wszystkim pasjonaci motoryzacji. O tym, że nie są to puste słowa świadczą chociażby statystyki zdawalności publikowane oficjalnie przez Urząd Miasta Krakowa jako organ nadzoru, wśród których znajdujemy się od lat w czołówce krakowskich ośrodków.

Zdawalność OSK KORMORAN za II półrocze 2018 roku wyniosła:
- 100% na kat. A

- 51,02% na kat. B, gdzie średnia zdawalność w Krakowie wynosi około 30%.
W związku z powyższym chciałem Wszystkim Państwu serdecznie podziękować za ogromny wkład oraz zaangażowanie wniesione w szkolenie a tym, którzy zdecydują się odbyć kurs prawa jazdy w Kormoranie życzyć podobnych sukcesów.

Od 2014 roku uczestniczymy regularnie w Konkursach Instruktorów Nauki Jazdy zdobywając rok rocznie podium a w 2017 roku na Mistrzostwach Polski Instruktorów Nauki Jazdy tytuł „Instruktora Roku 2017”.

Poniżej znajduje się link z relacji Mistrzostw Polski:

https://www.l-instruktor.pl/aktualnosci/sebastian-wroblewski-i-inni-instruktorzy-roku-2017.html#.XDtDhFVKjIW

Prowadzenie zajęć teoretycznych z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego oraz możliwość śledzenia postępów samodzielnej nauki w domu na udostępnianej przez Ośrodek platformie pozwala na szybszą i efektywniejszą naukę teorii oraz bezproblemowe zdanie egzaminu państwowego.

Podczas zajęć praktycznych szczególny nacisk kładziemy na szkolenie oparte o logiczne myślenie oraz samodzielnie podejmowane decyzji na drodze a nie naukę jazdy na pamięć.

Na przestrzeni 10 lat działalności oferta szkoleniowa została od roku 2010 r. wzbogacona o kursy motocyklowe dzięki czemu możecie Państwo jednocześnie odbywać kurs na dwie kategorie prawa jazdy tzw. szkolenie równoległe.

Jeśli w mojej szkole nie robiliście Państwo kursu podstawowego to zapraszam również na jazdy doszkalające przed egzaminem państwowym oraz dla osób, które nie czuja się pewnie za kierownicą a mieli dłuższą przerwę w prowadzeniu samochodu lub motocykla.

Oferujemy również tzw Vouchery jako prezent urodzinowy, imieninowy albo innego rodzaju okazję dla bliskiej osoby, której chcielibyście zrobić niespodziankę.

Sposób zorganizowania takiego prezentu ustalany jest indywidualnie z klientem.

Jeżeli nie jesteście jeszcze Państwo przekonani czy już rozpocząć kurs prawa jazdy czy jeszcze może poczekać a chcecie się przekonać jak na żywo wyglądają zajęcia teoretyczne to zapraszamy na bezpłatne spotkanie na którym porozmawiacie z kursantami, instruktorem i wtedy podejmiecie decyzję co do dalszego szkolenia.

Moje motto szkolenia brzmi: „Stawiam przede wszystkim na jakość szkolenia, gdyż od tego zależy bezpieczeństwo Twoje i innych na drodze”.

Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców - Sebastian Wróblewski